اجاره ماشین با راننده و بدون راننده!

ساخت وبلاگ

موارد اجاره خوردو

مشتري ها به دلايل مختلفي اقدام به اجاره يا كرايه خودرو مي كنند. افرادي هستند كه براي تعطيلات خود يا براي رسيدگي به كارهاي شركت خود و يا براي انجام مامويت هاي كاري محول شده به آنها، يا براي برگزاري جشن هاي عروسي درخواست اجاره خودرو مي كنند. برخي از افراد نيز به خاطر اينكه نمي توانند ماشين هاي لوكس و تشريفاتي را براي هميشه خريداري كنند براي مدت كوتاهي اقدام به اجاره و كرايه خودروهاي لوكس و مدرن مي كنند. از اجاره خودرو مي توان در صنعت نقل و انتقال مسافران بين شهري و انتقالات رايج بين فرودگاه نيز كمك گرفت. براي اجاره خودرو با اينجا تماس بگيريد

 

تفاوت اجاره ها در چيست؟

تنها تفاوتي كه بين اجاره خودرو و اجاره ماشين از آژانس ها وجود دارد در چگونگي در اختيار داشتن ماشين اجاره شده است. معمولا آژانس ها، خودرو را با راننده در اختيار درخواست كننده مي گذارند اما شركت هاي اجاره خودرو هم با راننده و هم بدون راننده اقدام به اجاره خودرومي كنند. اما بايد توجه كنيد كه اجاره خوردو در شركت هاي مورد نظر شامل خودروهاي تشريفاتي و لوكس مي شود كه كرايه آنها نمي تواند در آژانس ها منطقي باشد و مسلما متقاضيان زيادي نيز نخواهد داشت در آژانس ها بيشتر مسافران افرادي عادي هستند كه مي خواهند براي نقل و انتقال جزيي بين شهري خود خودرويي را كرايه كنند و به مسير خاص خودشان برسند.

ولي در اجاره خودرو اينگونه نيست و در بيشتر موارد حالتي تشريفاتي دارد كه نياز به اجاره خودرو بدون راننده است و بيشتر درخواست كننده ها نيز خودرو را بدون راننده اجاره مي كنند. در حال حاضر در شهرهاي بزرگ مثل تهران، اصفهان و شهرهاي شمالي كشور صنعت اجاره خوردو و كرايه خودرو به ويژه اجاره خودرو بدون راننده متداول شده و مشتريان زيادي را به سوي خود جذب كرده است.

 

كرايه هاي تشريفاتي و لوكس

اگر شما مسافر يا مهمان خارج از كشوري داريد مي تواند او را با ماشين هاي تشريفاتي و لوكس در سطح شهر و كشور استقبال و يا بدرقه و يا اينكه به گردش ببريد. شما براي كارهاي اداري و شركتي و قرارهاي كاري نيز مي توانيد از اين ماشين ها استفاده كنيد تا كلاس كاري تان بالا برود. براي همه اين موارد مي توانيد هم اجاره خودرو با راننده و هم اجاره خودرو بدون راننده را سفارش بدهيد.

 

 

مدارك لازم

اجاره خودرو ويژه يا كرايه خودرو در مدت زمان معين شده اي انجام مي شود و شما بايد براي هماهنگي چند روز از قبل اجاره خودرو مورد نظرتان را بدهيد تا در زمان موردنظر شما خودرو براي استفاده شما آماده باشد. شركت اجاره خودروي ما در هر لحظه اي از سال آماده ارائه خدمات به شماست. قراردادهاي كرايه خودرو به صورت روزانه، هفتگي و حتي ماهيانه و سالانه بسته مي شود و اجاره خودرو در زمان هاي طولاني داراي تخفيف هاي ويژه اي است.

 

كرايه ماشين در تهران

ضمانت كرايه ماشين يا اجاره خودرو فقط يك فقره چك و پول نقد (پيش پرداختي) يا سند ملكي يا تحويل يك ماشين ايراني است كه با توجه به درخواست خودروي موردنياز مشتري مورد ارزيابي قرار مي گيرد. در صورتي كه خوردو و ماشين خودتان را با راننده اجاره و كرايه كنيد احتياجي به هيچ ضمانتي نمي باشد و مسئوليت خودرو با خود راننده است مطلب اجاره ماشين عروسرو بخوانيد.

 

رنت يا اجاره خودرو چيست؟

رنت يا اجاره خودرو: در دنياي اقتصادي امروز بشر به دنبال هزينه كمتر، صرفه جويي و استفاده بهينه از وقت خود مي باشد تا پيوسته بتواند در زندگي از رفاه بيشتري برخوردار باشد با وضع مالي و درآمد اشخاص، امكانات در سطح بالا دور از دسترس بوده، با اين وجود براي بدست آوردن اين امكانات راههاي زيادي مورد امتحان قرار مي گيرد در همين راستا ما شيوه اي را به شما پيشنهاد مي كنيم كه بتوانيد هم در هزينه هاي خود صرفه جويي كرده، هم با استفاده از امكانات از رفاه و آسايش در زندگي برخوردار شويد.

 

موسسات

موسسات اجاره خودرو تلاش مي كنند تا با ارائه اتومبيل روز و مدل بالا با بهترين خدمات همراه هميشگي شما در انجام امور كاري و سفرهايتان باشد تا بتوانيد از زندگي خود لذت ببريد. با توجه به پيشرفت اتومبيل در قرن 21 امروز نه تنها استفاده و رانندگي با خودرو از ملزمات و خواسته هاي انسان مي باشد بلكه اتومبيل وسيله اي براي آسايش، راحتي و حتي براي تفريح كردن نيز به كار مي رود. كه اكثر افراد با رانندگي به اين مهم دست مي يابند. سفر همواره از نيازهاي انسان از قديم تا اكنون مي باشد كه براي مدتي انسان را از گرفتاريها و مشكلات زندگي دور مي كند و به يك آرامش نسبي مي رساند.

براي اينكه سفري راحت، ايمن و خاطره انگيزي براي شما اتفاق بيافتد استفاده از اتومبيل و جابجاشدن به مكاني ديگر بهترين راه مي باشد كه به شما كمك كرده هم از سفر خود لذت برده هم اينكه از هزينه هاي هنگفت كرايه جلوگيري نمائيد. زمان در طول روز بهترين مسئله افراد است كه فرد تلاش مي كند بهترين استفاده را از آن بنمايد براي اينكه شما زمان را از دست ندهيد و دچاراتلاف وقت و از دست دادن زمان نشويد يكي از راهها، استفاده از وسيله نقليه مي باشد كه شما را به تمام اهدافتان در روزمي رساند و دير معطل وسايل نقليه عمومي نشويد همچنين از هزينه هاي كرايه مصون بمانيد. استرس و نگراني از تصادفات، ضررهاي مالي و خسارت هاي به عمل آماده هميشه در ذهن راكب و سرنشينان خودرو بوده كه با اجاره خودرو و هرگونه خسارت يا تصادف كليه هزينه هاي آن به عهده بيمه مي باشد. شما با اجاره يك دستگاه خودرو بدون راننده از رانندگي، رفتن به سفر و انجام كارهاي خود لذت مي بريد و با عزم استفاده از وسيله شخصي براي استهلاك كمتر و عمر طولاني تر و همچنين حداكثر بهره از زمان و حداقل هزينه به هدفتان كه همان آرزوي ماست به بهترين نحو، جامه عمل بپوشانيد

 

تاريخچه اجاره خودرو

اولين بار كرايه خودرو در كشور امريكا انجام شد. در سال ۱۹۱۶ جوساندرس خودروي فورد خود را به تاجري اجاره داد و ده سنت بابت اجاره دريافت كرد. به سرعت از اين ايده، كسب و كاري به راه انداخت و اجاره خودرو را به صورت حرفه براي خود درآورد. وي ۲۱ شعبه در آمريكا تحت عنوان شركت كرايه ماشين به راه انداخت. و با كرايه خودروهاي لوكس زمان خود صنعت نوين كرايه خودرو را به دنيا معرفي كرد. با پايان جنگ جهاني دوم تقاضا براي اتومبيل و خودروهاي آن روز، افزايش مي يافت. و صنعت كرايه خودرو رونق فراوان گرفت. امروزه اين صنعت رشد و پيشرفت چشمگيري كرده و تحت عناوين «كرايه خودرو»، «اجاره خودرو» «كرايه ماشين» «اجاره ماشين خارجی» «كرايه اتومبيل» «اجاره اتومبيل» «رنت ماشين» «رنت اتومبيل» (Rental car) )(Rent of carشناخته مي شود. جالب اينجاست كه اكنون در بسياري از شركتها ميتوان خودرو را از يك شهر كرايه كرد و در شهر ديگر آن را پس از انقضاي مدت اجاره، تحويل مالك داد. قرارداد اجاره خودرو بدون راننده را هم مي توان مشاهده كرد.

 

  • مدارك

مدارك لازم براي اجاره خودرو شامل چه چيزهايي مي باشد:

اجاره خودرو ويژه يا كرايه خودرو در مدت زمان معين شده اي انجام مي شود و شما بايد براي هماهنگي چند روز از قبل اجاره خودرو مورد نظرتان را بدهيد تا در زمان موردنظر شما خودرو براي استفاده شما آماده باشد. شركت اجاره خودروي ما در هر لحظه اي از سال آماده ارائه خدمات به شماست. قراردادهاي كرايه خودرو به صورت روزانه، هفتگي و حتي ماهيانه و سالانه بسته مي شود و اجاره خودرو در زمان هاي طولاني داراي تخفيف هاي ويژه اي است. براي اينكه چه مداركي لازم است بخوانيد!

 

اجاره خودرو از ديدگاه حقوقي

اجاره از نظر حقوقي يك نوع قرارداد محسوب مي شود كه اثر آن انتقال مالكيت منافع به طور موقت است.

كرايه يا همان اجاره در مورد هر مالي كه ماندني باشد و با استفاده از آن تمام نشود امكان پذير است. به عنوان مثال اجاره ماشين عروس در مشهد مالي است كه با استفاده از آن ، مال باقي مي ماند و از بين نمي رود بنابر اين كرايه كردن ماشين و اجاره دادن خودرو از لحاظ قانوني امكان پذير است. نكته قابل تامل اينكه هنگامي خودرو در دست مستاجر به صورت كرايه است ، نامبرده مكلف به رعايت رفتار متعارف با ماشين است و هرگونه رفتار غير متعارف به منزله تقصير و تعدي و تفريط محسوب شده و در صورت بروز خسارت ، مسئول جبران آن مي باشد. اما اگر مستاجر در زمان اجاره ماشين ، با خودرو رفتار متعارف داشت ولي به هر دليل به خودرو خسارت وارد شد ، در قبال خسارت وارده مسئوليتي نداشته و مالك (موجر) مسئوليت دارد. در واقع خودرو دست مستاجر بصورت اماني مي باشد و يد مستاجر نسبت به خودرو اماني است مگر اينكه مستاجر تقصير در حفظ و نگهداري آن كند كه يد وي ضماني مي شود و از زمان تقصير به بعد مسئول هرگونه اتفاق در خصوص خودرو است.

 

اجاره خودرو و ديدگاه مردم

اجاره خودرو در ديدگاه عموم داراي مشكلاتي است كه در واقع اغلب اين ها بيشتر از ندانستن شرايط كرايه خودرو حاصل مي شود تا واقعيت سخت بودن اجاره ماشين . نگراني هاي مردم عبارت اند از : شرايط اجاره خودرو از بابت ضامئن و .. احتمال تصادف در اجاره ماشين براي مسافرت و يا ايجاد خسارت ماشين كرايه اي , هزينه هاي بالاي كرايه ماشين و از اين قبيل تفكرات كه موجبات اين كه مردم از فكر اجاره خودرو بيرون بيايند را فراهم مي سازد.

در واقع اين موارد وجود دارند و هم اينكه خيلي از اين موارد داراي مسئوليت سنگين مي باشد كه شايد از عهده ي هركسي برنيايد كه به راحتي ماشين لوكس را كرايه كند چه از بابت اجاره ماشين عروس چه از بابت اجاره خودرو براي مسافرت و … . البته بايد توجه داشت كه كرايه برخي از ماشين ها به نسبت پايين تر بوده و هم اينكه هر چقدر تعداد روز بيشتري اتومبيل را كرايه كنند قيمت آن هم داراي تخفيف بيشتري مي شود كه اين خود نيز مي تواند امتياز مثبتي قلمداد شود . پس همانطور كه اشاره شد اجاره خودرو داراي مزيت هايي مي باشد كه مردم را راغب به كرايه ماشين مي كند ولي نميتوان كتمان كرد كه در كنار اين مزايا , نگراني هايي نيز وجود دارد كه شخص اجاره كننده ماشين را مردد مي كند كه با توجه به نياز و تحقيقات راجب اين فن مي توان تصميم درست را اتخاذ كرد .

 

اجاره ماشين و امتيازات ويژه آن

اغلب اجاره ماشن به علت هزينه بالايي كه دارد در نگاه اول متناسب نيست و هزينه ي زيادي در بر دارد . ولي از ديدگاهي ديگر و با توجه به شرايط موجود مي تواند فوق العاده به صرفه نيز باشد. مثلا براي يك شب مراسم عروسي ماشين دلخواه را انتخاب ميكنيم ( هر ماشيني كه دلم بخواهد مثل : بنز , بي ام و , پورشه و ..) كه با هزينه ي اندكي نسبت به خريد اين نوع خودروهاي لوكس در شبي كه نياز به داشتن همچون ماشين هايي است اتومبيل را تهيه مي كنيم و خاطره اي خوش را در شب مهم زندگي تجربه ميكنيم و در واقع شايد مهمترين كاربرد آن ماشين لوكس حتي اگر آن را خريده بوديم اين بود كه در زماني كه بيش از هر زمان ديگر لازم است از آن استفاده كنيم و در واقع بدين ترتيب و با اين ديدگاه با هزينه اي بسيار اندك داراي اتومبيلي لوكس شده ايم . در واقع بدين ترتيب در مييابيم هر چيزي كه در ابتدا نسبت به آن بدون حساب و كتاب منطقي نگاه منفي وجود دارد در آينده نزديك و با توجه به ورودي اثرات ان رويكرد و ذهنيت مردم تغيير يافته در صدد تغيرات بر مي آيند كه اجاره خودرو از جمله اين مسائل است زيرا كرايه خودرو در قبل از بررسي دقيق ترسناك و بعد از انجام كار سهل مي گردد . براي اجاره خودرو بااينجا تماس بگيريد

 

كرايه ماشين و مشكلات آن

احتمال دارد زماني كه ماشيني اجاره مي شود مشكلاتي براي اجاره كننده و اجاره دهنده اتفاق مي افتد . از اين سري از مشكلات در كرايه ماشين اصفهان مي توان به مواردي اشاره كرد . مانند : ميزان مسئوليت پذيري اجاره كننده ماشين : يعني در واقع كسي كه خودرو را اجاره مي كند آن را به سلامت به دست صاحب خودرو برساند و در واقع امانت داري را به بهترين شكل رعايت كند تا هم خودش متحمل هزينه زياد خسارت وارده به ماشين نشود و هم اينكه اجاره دهنده وسيله را دچار زيان نكرده باشد . يافتن ضامني مناسب : اجاره كننده بايستي ضمانت را در قبال جنس اجاره تامين كند يعني اينكه به نسبت قيمت ماشيني كه قرار به اجاره آن هست تامين ضامن كند. تاييد سلامت ماشيني كه به اجاره ميرسد : اين مورد شامل اجاره دهنده وسيله مي باشد . كه بايد ماشين مورد تاييد كارشناسان باشد كه اجاره كننده را دچار حوادث رانندگي بر اثر نقص فني ماشين نكرده باشد .

 

  • تفاوت

تنها تفاوتي كه بين اجاره خودرو و اجاره ماشين از آژانس ها وجود دارد در چگونگي در اختيار داشتن ماشين اجاره شده است. معمولا آژانس ها، خودرو را با راننده در اختيار درخواست كننده مي گذارند اما شركت هاي اجاره خودرو هم با راننده و هم بدون راننده اقدام به اجاره خودرو مي كنند. اما بايد توجه كنيد كه اجاره خوردو در شركت هاي مورد نظر شامل خودروهاي تشريفاتي و لوكس مي شود كه كرايه آنها نمي تواند در آژانس ها منطقي باشد و مسلما متقاضيان زيادي نيز نخواهد داشت در آژانس ها بيشتر مسافران افرادي عادي هستند كه مي خواهند براي نقل و انتقال جزيي بين شهري خود خودرويي را كرايه كنند و به مسير خاص خودشان برسند. ولي در اجاره خودرو اينگونه نيست و در بيشتر موارد حالتي تشريفاتي دارد كه نياز به اجاره خودرو بدون راننده است و بيشتر درخواست كننده ها نيز خودرو را بدون راننده اجاره مي كنند. در حال حاضر در شهرهاي بزرگ مثل تهران، اصفهان و شهرهاي شمالي كشور صنعت اجاره خوردو و كرايه خودرو به ويژه اجاره خودرو بدون راننده متداول شده و مشتريان زيادي را به سوي خود جذب كرده است.

 

اجاره ماشين ايراني

براي اجاره ماشین عروس قدیمی برخي به دنبال ماشين هاي ايراني مي گردند و افرادي نيز به دنبال اتومبيل هاي لوكس خارجي هستند . هر كدام از اين ها مزيت و اشكالات خود را دارد . اجاره اتومبيل ايراني قيمت پايين تري دارد و مسلما براي رانندگي نيز راحت تر هستد و ميزان تعهد و ريسك پذيري جهت استفاده از آن ها كمتر است نسبت به اجاره ماشين خارجي . ولي از طرفي هم اگر قرار به اجاره باشد خب مطمئنا هزينه به دنبال دارد پس چرا اين هزينه را نسبت به ماشيني كه مي توان آن را با قيمت پايين تر نسبت به ماشين خارجي خريد انجام داد . و در آن طرف كرايه خودرو خارجي در تهران بسيار قابل تر و جذب كننده تر است تا ماشين ايراني و حداقل تجربه را به كرايه كننده ماشين در جهت استفاده مي دهد كه براي يك بار نيز شده پشت ماشين لوكس آمريكايي يا … بنشينند . در كل كرايه هركدام از اين ها مزيت و تعهد خود را دارد و انتخاب به خواست مشتري مي باشد كه صد البته به نسبت نياز مشتري انتخاب خود را انجام مي دهد .

 

 

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو جدا از اينكه ماشين ايراني باشد يا اتومبيل لوكس خارجي و يا هر تفاوت ديگر از اين ديدگاه هم اهميت دارد كه اجاره ماشين يدون چك يا بدون راننده باشد يا اجاره خودرو با راننده . برخي بنا به هر شرايط كه هست دوست دارند ماشين را بدونه راننده اجاره كنند زيرا اينكه يا با خانواده خواهند بود و دوست ندارند خلوت خانوادگيشان از بين برود و راحت در كنار هم سفر خود را انجام دهند يا اينكه شايد به دليل عدم اعتماد به رانندگي كسان ديگر خودشان فقط پشت فرمان مينشينند و يا هر دليل ديگر كه مي تواند شخصي باشد . و افرادي نيز هستند كه اتومبيل را با راننده اجاره مي كنند زيرا دوست دارند خود را درگير رانندگي نكند و با استراحت مطلق به محلي كه تقاضا دارند برسند و در واقع اين كه اجاره ماشين بدون راننده باشد يا كرايه ماشين با راننده باشد فقط و فقط به خواست اجاره كننده ماشين مي باشد .

 

اجاره خودرو در تهران

با توجه به اينكه تهران از جمله بزرگترين شهرهاي دنياست بايد در جهت پوشش دهي آن به صورت منطقه اي كار كرد . اجاره خودرو تهران يا اجاره خودرو كرج و از اين قبيل . البته اجاره خودرو برخي به جهت گردشگري مي باشد مثل اجاره خودرو در كيش و يا كرايه ماشين در برخي مناطق شمال شهر يا شهر هاي زيارتي مثل مشهد و حتي اجاره ماشين در اصفهان به علت توريستي بودن اين شهر ها كاربرد دارد . البته نكته حائز اهميت در اجاره ماشين در تهران اين است كه امكان تردد در هر جايي را فراهم كنند.

و در واقع شركت اجاره خودرو اين امكان را بايد براي مشتريان خود فراهم سازد كه صد البته اين وظيفه را به نحو احسن انجام خواهد داد . كساني كه خودرو اجاره مي‌كند. همواره به دنبال كيفيت بالاتر و خودروهايي با رفاه بيشتر از خودروهاي متوسط جامعه هستند به همين جهت رسالت اجاره دهندگان خودرو در اين زمينه سنگين و حساس مي باشد تصور كنيد شخصي كه خودروي را براي سفر اجاره مي كند يا كسي كه براي يك قرار كاري مهم خودرو كرايه مي كنند يا كسي كه براي مراسم عروسي يا مهمان ويژه اش خودرو كرايه مي كنند و حتي كسي كه خودرو را جهت استفاده شخصي براي كارهاي روزانه اش استفاده مي كند در طول زمان اجاره گرفتار خرابي خودرو شود چه اتفاقي مي افتد? واضح است كه تمام برنامه‌هاي او به هم ريخته و از شرايط ثبات و نرمال خارج مي شود اين نشان مي دهد سلامت خودرو از لحاظ فني و بدنه و از همه مهمتر مدل خودرو و ميزان كاركرد آن نقش تعيين كننده و اساسي را در ارائه كيفيت خدمات دارد داشتن تيم متخصص در شركت در امور مربوط به خودرو شامل مكانيك باطري ساز جلوبندي ساز صافكار و نقاش و ساير تخصص ها موجب افزايش سطح كيفيت خدمات در كرايه خودرو به مشتريان ايجاد مي شود.

 

كرايه ماشين عروس در تهران

ضمانت كرايه ماشين يا اجاره خودرو فقط يك فقره چك و پول نقد (پيش پرداختي) يا سند ملكي يا تحويل يك ماشين ايراني است كه با توجه به درخواست خودروي موردنياز مشتري مورد ارزيابي قرار مي گيرد. در صورتي كه خوردو و ماشين خودتان را با راننده اجاره و كرايه كنيد احتياجي به هيچ ضمانتي نمي باشد و مسئوليت خودرو با خود راننده است. نمونه قرارداد خودرو استیجاری را مي توانيد اينجا مشاهده كنيد.

...
نویسنده : fati بازدید : 32 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 15:19

close
تبلیغات در اینترنت